ERBAKSAN METAL SANAYİ olarak hurda kabloların işlenerek bakır ve plastiğinin sektörel geri dönmüşümü konusunda faaliyet göstermekteyiz. Kablo fabrikalarından, şantiyelerden, tersanelerden, otomobil firmalarından, elektrik elektronik ürün imalatı yapan fabrikalardan uçak sanayiinden üretim sonrası çıkan hurda kablolarının alımını ve bu kabloların makineler aracılığı ile ayrıştırılıp tekrar geri dönüşümünü sağlamaktayız.

Ayrıca İhalelerden alınan Ptt kablo hurdalarına, bakır oranına göre Lme (Londra Metal Borsası) fiyatı vererek almaktayız. Bu sayede de müşterilerimizin işçilik masraflarını sıfıra indirmekteyiz.

Bakır hurdalarının eritiminden önce son el olan firmamız bu nedenle hurda kablo alımında kablolarınız için en iyi bakır fiyatını çıkarabilecek kapasiteye sahiptir.

Erbaksan Metal olarak. Öncelikli amacımız doğaya, çevreye ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve bizden sonra gelecek kuşaklara daha temiz, daha yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Kaliteli hizmet ilkemizle, değerinde ve güncel fiyat politikamızla güvenilir iş ortağınız olmak temel hedefimizdir. Enerji tasarrufundan yola çıkan çalışma anlayışımız, şirketinize maddi kaynak tasarrufu olarak geri dönmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız; müşterilerimizin sektöre dair her türlü taleplerine cevap vermektedir. Profesyonel ekiplerimizle depomuza getirilen hurdalar, kalitesine göre ayrıştırılıp geri dönüşümü yapılmaktadır.

Ülkemizde, geri dönüşümü yaygınlaştırmak ve bilinçli toplum yetiştirmek için çalışmaktayız. İşimizi severek yapıyoruz. Çevreye, doğaya ve insana saygımız hiçbir zaman bitmeyecektir. Geçen yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeyle, sektöre yön veren kuruluşlar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Yukarı